Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego

26 lis 2020

Dnia 25 listopada 2020 r. odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Roku 2020 on-line. Głównym punktem Obchodów było odczytanie osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie, w kategoriach: „Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2020”, „Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2020”, „Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2020”. Wojewódzkie Obchody Dnia Pracownika Socjalnego mają na celu uhonorowanie pracowników, którzy w swojej codziennej pracy wyróżniają się wybitną postawą, tworzą nowatorskie metody i narzędzia pracy, tym samym przyczyniając się do poprawy jakości życia mieszkańców województwa łódzkiego.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku nagrodę – II miejsce w kategorii „Pracownik Pomocy Społecznej Województwa Łódzkiego Roku 2020” otrzymała Dyrektor MOPS w Zgierzu Pani Ewa Lesiak.

Serdecznie gratulujemy tego zasłużonego wyróżnienia oraz składamy podziękowania za szczególne zaangażowanie w działania na rzecz nie tylko osób potrzebujących, ale ogółu społeczności miasta.