Finał Szlachetnej Paczki

10 gru 2019

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz to, kim jest:
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi

Jan Paweł II

W dniach 7 i 8 grudnia 2019 r, odbył się XIX finał SZLACHETNEJ PACZKI – projektu, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodzin, potrzebujących, darczyńców i dobroczyńców. Do tegorocznej akcji włączyli się ponownie pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu oraz pracownicy Urzędu Miasta Zgierza. Podczas zbiórki zebrano łącznie 2129,37 zł. Z tej kwoty zakupiono: kuchnię gazowo – elektryczną i przewód gazowy, patelnię, odkurzacz, komplet pościeli, ręczniki, chemię gospodarczą i kosmetyk, produkty spożywcze, świecę zapachową, książki, kartę okolicznościową oraz pudełko ozdobne. Ponadto podczas zbiórki zebrano także dary rzeczowe, które zostały przekazane rodzinie.

Do akcji włączyły się także prywatne osoby, które wsparły nas ww. przedsięwzięciu.

Dziękujemy osobie prywatnej za przewiezienie prezentów do magazynu „Szlachetnej Paczki” jak również właścicielowi firmy P.H.U. „SAF” w Zgierzu za nieodpłatne podłączenie kuchni gazowo – elektrycznej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, pracownikom Urzędu Miasta Zgierza i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu a także wolontariuszom Stowarzyszenia WIOSNA za współpracę.

To wszystko nie wydarzyłoby się bez Państwa zaangażowania i wsparcia.